HI-MACS® – dirbtinis, lietas akmuo, natūralių mineralų ir akrilo polimerų mišinio apdailos medžiaga, atitinkanti aukščiausius kokybės standartus. Jei ilgai ir sunkiai ieškojote aukščiausios kokybės, patvarios medžiagos savo namams - HI-MACS® geriausias pasirinkimas. Medžiaga yra sunkiai dėvima, atspari dėmėms, todėl ją labai lengva prižiūrėti.
  Geras dizainas reikalauja kokybiškos medžiagos. Šis išskirtinis dirbtinis akmuo, akrilo, mineralinių medžiagų ir natūralių pigmentų mišinys, neakytas, termiškai formuojamas, atitinka aukščiausius kokybės standartus, projektams su besiūliais, natūraliais paviršiais, lanksčiom formom, higieniškas, ilgaamžis, perdirbamas ir klientui pageidaujant panaudojamas iš naujo.
  Augančioje dirbtinio akmens rinkoje HI-MACS® plačiai naudojamas viešbučių, bankų, oro uostų, biurų, kavinių, medicinos įstaigų ir įvairiuose privačiuose interjeruose, fasaduose ir pan.
Daugiau informacijos gamintojo svetainėje lietuvių kalba: www.himacsbaltica.com.

Savybės:

Higieniškas. HI-MACS® medžiaga yra besiūlė, neakyta ir be jokių plyšių, kuriuose gali gyventi kenksmingos bakterijos ir pelėsiai. Todėl skirtingai nuo kitų paviršių, nereikia reguliariai pakartotinai naudoti jokių impregnantų išlaikyti higienai. Dėl nepralaidumo purvui, bakterijoms, virusams ir nesuskaičiuojamai daugybei cheminių medžiagų, HI-MACS® yra ideali medžiaga ne tik namuose bet ir ligoninėje, medicinos praktikoje ar laboratorijoje.

Reikalaujantis mažai priežiūros. HI-MACS® pagamintas taip, kad atlaikytų kasdienį nusidėvėjimą, atsparus dėmėms, chemijai ir šilumai. Tinkamai prižiūrėdami gaminį HI-MACS® bus ilgas ir ilgaamžis jūsų vaikams ir vaikaičiams.

Lankstumas. HI-MACS® medžiagą įkaitinus galima lankstyti neribotus vientisus gaminius. Tegul vaizduotė veda kelią į naujos kartos įkvėpimą.

Įperkama prabangos prekė. HI-MACS® siūlo didesnę vertę už mažesnę kainą. Kitaip tariant, garantuojama kokybė su kainų žyma, kuri neapsiribos jūsų biudžetu. Atnaujinkite savo erdvę, nepadidinę savo biudžeto.

MODERSTONE_LG_HI-MACS

Sudomino siūlomas produktas?

Vaizduojamos HI-MACS medžiagos. Norėdami pamatyti visą mūsų siūlomų spalvų paletę spauskite