Lietas, dirbtinis, akrilinis akmuo – visi šie pavadinimai tinka apibūdinti medžiagai, iš kurios gaminami mūsų gaminiai. Amerikiečių kompanija „DuPont“ gamina lyderiu laikomą dirbtinį akmenį CORIAN. Tai itin aukštos kokybės ir plačių pritaikymo galimybių medžiaga, kuri padeda įgyvendinti kiekvieno kliento svajonę. Dėl savo savybių, pakaitintas tam tikroje temperatūroje, šis akmuo tampa lankstus ir jį galima formuoti kaip tik širdis geidžia – lieti įvairius paviršius, formuoti interjero elementus ar netikėtus dizaino objektus.
  Liejant šią dirbtinio akmens masę, nelieka jokių siūlių ar tarpų, o išlietas paviršius tampa švelnus ir malonus liesti. Ši medžiaga pasižymi antibakterinėmis savybėmis, turi vienalytę, beporę struktūrą, dėl to jokie skysčiai neįsigeria į paviršių, gaminius yra paprasta prižiūrėti ir atnaujinti.

Savybės:

Nematomi sujungimai. Specialių, šiai medžiagai skirtų įrankių ir klijų pagalba, CORIAN tarpusavyje galima sujungti be matomų žymių, todėl gaminame praktiškai bet kokių gabaritų vientisus stalviršius kartu su plautuvėmis ar praustuvais, montuojant juos sujungiame su palangėmis ir sieninėmis plokštėmis, gaudami bendrą “išlietų” paviršių efektą, be jokių matomų sujungimų.

Beporis – Higieniškas. CORIAN paviršius nėra impregnuojamas ar padengiamas kokiomis nors izoliacinėmis medžiagomis. Skirtingai nei akmuo ar medis, pati CORIAN medžiaga yra beporė ir vienalytė visame storyje, todėl jokie skysčiai neįsigeria ir nelieka dėmių.

Netoksiškas ir Nealergizuojantis. CORIAN medžiaga yra gaminama iš natūralių mineralų, akrilo dervos ir spalvinių pigmentų, nenaudojant jokių sveikatai pavojingų ar alergiją sukeliančių medžiagų. Ši medžiaga atitinka net ir griežtus reikalavimus, keliamus maisto paruošimo ir sveikatos apsaugos įstaigose.

Lankstymas – Terminis apdirbimas. CORIAN yra kieta medžiaga, tačiau tolygiai įkaitinus visą paviršių tampa lanksti, lyg minkšta oda ar guma. Naudojant specialias technologijas ir įrengimus, galima gaminti įvairiausių formų ir pavidalų kūrinius.

Lengva priežiūra ir Valymas. Lygūs, besiūliai, skysčių neįgeriantys, todėl lengvai ir greitai nuvalomi paviršiai – būtent tai, ko reikia tiek namuose, tiek ir bet kurioje įmonėje ar įstaigoje.

MODERNSTONECORIAN

Sudomino siūlomas produktas?

Vaizduojamos CORIAN medžiagos. Norėdami pamatyti visą mūsų siūlomų spalvų paletę spauskite